GroentenFruit Huis medewerkers



 
 Gert Mulder, directeur
 
mulder@groentenfruithuis.nl




Peter Verbaas, adjunct directeur/secretaris
Logistiek en ICT
verbaas@groentenfruithuis.nl
 



 
 Ad Klassen, secretaris
 
klaassen@groentenfruithuis.nl





 Wilma van den Oever, communicatie manager
 
Communicatie
 vandenoever@groentenfruithuis.nl 




 Anne Marie Borgdorff, Beleidsmedewerker
Voeding & Gezondheid
 borgdorff@groentenfruithuis.nl 



 


Marjolein Okkinga, beleidsmedewerker
Voeding & Gezondheid
okkinga@groentenfruithuis.nl
 


 



Inge Ribbens, beleidsmedewerker
Marktaangelegenheden & statistiek.
ribbens@groentenfruithuis.nl

 


Suzan van Kuppeveld, beleidsmedewerker
Marktaangelegenheden & statistiek.
vankuppeveld@groentenfruithuis.nl
 
 


 Wilco van den Berg, Beleidsmedewerker
Marktaangelegenheden & Statistiek
 vandenberg@groentenfruithuis.nl 
 
 
 
 


 Nicolette Quaedvlieg, Beleidsmedewerker
Voedselveiligheid & Kwaliteit
 quaedvlieg@groentenfruithuis.nl 
 
 
 
 


Sabrina Meijvogel, beleidsmedewerker
Voedselveiligheid & Kwaliteit
meijvogel@groentenfruithuis.nl